Találatok erre:

Nora

Irkenc Hyka ft Nora Istrefi - Jena Nda (Official)

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Stream & Download: https://music.onima.co/JenaNda Music & Lyrics By Irkenc Hyka Mix&Master By Dj Jojo Unix production ...

2019-07-27 03:19 3,386,249
Letölthető

Nora - Dilema

Nora Dilema Masa berlalu tanpaku menyadari Percintaan yang kita bina hampir terlerai Apa salahku kau buat kubegini Dalam dilema di antara jalan derita ...

2011-11-11 05:21 3,368,796
Letölthető

21 Grade - Nora & Roberti (Ekskluzive) 09.07.2015

Ne studio: Nora Istrefi Robert Berisha.

2015-07-10 36:50 1,064,656
Letölthető

Xing me Ermalin/ Pas lajmeve per ndarje, reagon Nora Istrefi

Ata janë padyshim një nga çiftet më simpatikë të showbizit dhe shumë të komentuar në media e rrjete sociale ku çdo e re nga jeta e tyre përbën interes.

2019-06-08 03:21 306,986
Letölthető

Nora - Ada Dalam Tiada (Official Music)

Lagu ini boleh didapati di: https://WMM.lnk.to/ADTiada Lagu yang merupakan dedikasi teristimewa Nora buat arwah suaminya, Allahyarham Johan Nawawi, ...

2018-07-08 04:41 594,848
Letölthető